KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733267

nr 1473 3267

Jacob Hägg

(1839-1931), Sverige

Oljemålning, Signerad, kopia efter Smirnov. Olja på duk, 45x60, yttermått inklusive ram: 60x75 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 juni 2022
kl 19:02:13

Jacob Hägg

Läs mer om Jacob Hägg